68902. Pinocchio og Jesper fårekylling, litografi efter originaltegning af Ollie Johnston

Litografi i farver, 467/1000, signeret. Uden ramme, mindre brune pletter. 43 x 56 cm

Varenr 68902

7 August 2019 20:08

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 700 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

ALETTE700 DKK2019-08-07 20:01
24699650 DKK2019-08-07 19:59
28648600 DKK2019-08-07 15:48
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms