68903. Lis Zwick, Kai Lindemann og Piri Andersen: Tre litografier (3)

Lis Zwick: "Tropicana", sign. Lis Zwick 1989 37/150, 70 x 66 cm, Kai Lindemann, landskab, sign. Lindemann -98 11/250, 38 x 56 cm og Piri Andersen, komposition, sign. og numm. 72/150, 38 x 52 cm.
Alle uden rammer.

Varenr 68903

7 August 2019 20:08

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt