68984. Jeppe Jeppesen (1933): Huset ved Fjorden

Olie på plade, 42 x 59 cm. Sign. JJ95. Bagside titel og signatur

Varenr 68984

7 August 2019 20:10

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 425 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 800 DKK

17602425 DKK2019-08-07 20:08
28636400 DKK2019-08-05 20:08
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms