68151. PH plakat med motiv af Poul Henningsen 'Slangestolen'

Plakat trykt og udgivet i forbindelse med relancering af stolen i 2005. Sign. og dateret i tryk MJ 2005. 100 x 70 (101 x 71) cm. Enkelte mærker.

Varenr 68151

7 August 2019 20:12

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 300 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 500 DKK

12649300 DKK2019-08-01 15:09
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms