67960. Ubekendt kunstner: To raderinger (2)

Begge 53/100, sign. Koch samt dateret 84. Indrammede bag glas: 62,5 x 65,5 cm.

Varenr 67960

7 August 2019 20:13

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK 300 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

24609300 DKK2019-08-03 18:23
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms