67961. Ubekendt kunstner: To raderinger (2)

Begge 53/100, sign. Koch samt dateret 84. Indrammede bag glas: 62,5 x 65,5 cm.

Varenr 67961

7 August 2019 20:13

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 300 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

20910300 DKK2019-08-07 19:37
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt