69136. Wassily Kandinsky (1866-1944):

Litografi 295/300, sign. i trykket samt dateret 40. 46 x 33 cm.
Indrammet bag glas.

Varenr 69136

7 August 2019 20:16

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 750 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

22373750 DKK2019-08-07 20:06
28651700 DKK2019-08-07 20:14
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms