66269. Claus Bojesen: Modifikation på Corneille litografi "Vulgaria, 2018"

Olie på pap, rammemål 67 x 86 cm. Sign. Claus Bojesen

Varenr 66269

7 August 2019 20:16

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt