67054. Peter Brandes/Galerie Moderne: Ask et Embla (5)

Litografier, bladstørrelse 75 x 56 cm. Sign. Peter Brandes 81/100. Fiac 1987

Varenr 67054

7 August 2019 20:17

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms