67131. Gudmund Vang Hansen (1924-97): "De forfulgte"

Sign. monogram samt på bagsiden betegnet "Gul arkitektonisk monumental komposition", sign. Vang Hansen og dateret 1970. 100 x 100 (106 x 106) cm.
To områder med afskalninger.

Varenr 67131

7 August 2019 20:17

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt