68227. Vibeke Alfelt (1934-1999): Blå heste

Litografi i farver. Sign. Vibeke Alfelt 75 15/180. Lysmål 38 x 61 cm

Varenr 68227

7 August 2019 20:18

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms