68887. Armstol af egetræ med flet i ryg og sæde

Rigt udskåret stel af eg, ryg og sæde med fransk flet. Løs hynde på sædet. 20. årh. Ryghøjde 102, B. 53, sædehøjde 43 cm

Varenr 68887

7 August 2019 20:20

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms