69075. Vægspejl i forgyldt og rigt udskåret ramme

Facetslebet og omkranset af skråtstillet spejlglas. Mindre afslag. 125 x 71 cm.

Varenr 69075

7 August 2019 20:26

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 1.200 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 2400 DKK

196531.200 DKK2019-08-03 17:34
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms