69075. Vægspejl i forgyldt og rigt udskåret ramme

Facetslebet og omkranset af skråtstillet spejlglas. Mindre afslag. 125 x 71 cm.

Varenr 69075

7 August 2019 20:26

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.200 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 2400 DKK

196531.200 DKK2019-08-03 17:34
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt