69076. Speljramme med rigt udskåret top

Spejl mangler. 126 x 64 cm. Ét par ornamenter medfølger.

Varenr 69076

7 August 2019 20:27

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 800 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

27348800 DKK2019-08-01 18:07
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms