68004. Jytte Kløve: Halssmykke af forgyldt og oxideret sølv med "Sollås"

Fireradet sølvkæde af oxideret sølv med rundt forgyldt vedhæng med clips. Kædens længde 43 cm, vedhæng diam. 3,2 cm. Ustemplet

Varenr 68004

7 August 2019 20:33

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK 1.000 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

251201.000 DKK2019-08-07 19:48
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt