69110. Schatz: Skibsur og barometer af messing (2)

Skibsur med quartzværk. Brugsspor, ridser på barometrets glas. Ø 15 cm.

Varenr 69110

7 August 2019 20:48

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 375 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 600 DKK

28649375 DKK2019-08-07 20:46
26386350 DKK2019-08-07 00:01
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt