69110. Schatz: Skibsur og barometer af messing (2)

Skibsur med quartzværk. Brugsspor, ridser på barometrets glas. Ø 15 cm.

Varenr 69110

7 August 2019 20:48

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 375 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 600 DKK

28649375 DKK2019-08-07 20:46
26386350 DKK2019-08-07 00:01
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms