67074. Samuel Henriques (1821-1893): En bissekræmmer gør sine kortkunster

Olie på lærred, sign. Samuel Henriques og utydeligt dateret. 49 x 58 cm

Varenr 67074

7 August 2019 20:49

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 4.000 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

223424.000 DKK2019-08-07 08:37
 4.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner