67866. Ubekendt kunstner: Piberygende mand

Olie på lærred, 30,5 x 20,5 cm. Sign. MJ

Varenr 67866

7 August 2019 20:50

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms