67048. Poul Sørensen (1896-1959): Grønt landskab

Olie på lærred, 73 x 100 cm. Sign. Poul Sørensen

Varenr 67048

7 August 2019 20:50

Vurdering 1600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms