68885. Frands Frandsen: Place du Tertre, Paris

Olie på masonit, Sign. Fr. Frandsen. 62 x 50 cm

Varenr 68885

7 August 2019 20:51

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 500 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

26426500 DKK2019-08-07 16:39
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms