66139. Søren Christiansen (1858-1937): Dreng kigger ind ad vinduet på gården ved aftenstid

Olie på lærred, sign. monogram, 64 x 54 cm

Søren Christiansen var elev af Otto Bache og malede figurer, portrætter og bybilleder

Varenr 66139

7 August 2019 20:51

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 1.200 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 2200 DKK

271891.200 DKK2019-08-04 14:02
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms