68321. Mogens Ege (1892-1946): Parti fra Hammershus og Udsigt fra Christansø (2)

Olie på lærred. Sign. Mogens Ege. 50 x 68 og 48 x 68 cm

Varenr 68321

7 August 2019 20:54

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms