68884. Frands Frandsen: To gade partier fra Randers

Lilletorv med Elmenhoffs gård og "Helenestræde". Olie på masonit. Sign. Fr. Frandsen. 34 x 40 og 27 x 35 cm.

Varenr 68884

7 August 2019 20:54

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms