68920. Ubekendt kunstner: Efter solnedgang, Ermelunden - Dyrehaven

Olie på lærred, 35 x 42 cm. Sign. F. Burmand Johannesson?

Varenr 68920

7 August 2019 20:56

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms