68976. Harald Erhardt Hansen (1875-1950): Interiør fra Frederiksborg slotskirke

Olie på lærred opsat på plade, 40 x 38 cm. Usign. Betegnet på bagsiden "Malet af Erhardt Hansen"

Fernis, mindre huller i lærred

Varenr 68976

7 August 2019 20:56

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms