66382. Valdemar Nielsen: Parti fra foderhuset i Dyrehaven

Olie på lærred. Sign. Vald. Nielsen 1931. 103 x 144 cm

Varenr 66382

7 August 2019 20:59

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt