69055. Louis Willem van Soest (1867-1948): Hollandsk kanalparti

Olie på pap, lysmål 20 x 15 cm. Sign. utydeligt

Varenr 69055

7 August 2019 20:59

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt