69066. Louis Willem van Soest (1867-1948): Vinterlandskab med åløb og hus

Olie på plade. 27 x 21,5 cm. Sign. Louis W.v. Soest

Varenr 69066

7 August 2019 21:00

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt