69070. Ubekendt kunstner: "Et par ænder hængt til modning"

Olie på plade. 52 x 39 cm. Krakeleringer

Varenr 69070

7 August 2019 21:01

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 1.200 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

182041.200 DKK2019-08-07 20:27
X3ETNC1.100 DKK2019-08-07 19:47
12649650 DKK2019-08-01 15:20
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner