69098. Ubekendt kunstner: Akvarel, sydlandsk byparti

Akvarel på papir, sign. samt dateret 1891.
Indrammet bag glas: 34 x 28 cm.

Varenr 69098

7 August 2019 21:03

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms