69056. Frants Landt (1885-1976): Adskillige skibe i Sundet - i forgrunden skonnert for sejl

Olie på lærred. 48 x 67 cm. Sign. Fr. Landt 1946

Varenr 69056

7 August 2019 21:03

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms