69086. Valdemar Vennersten: Komposition

Olie på lærred på plade. 31,5 x 39,5 cm. Sign. V. Vennersten

Varenr 69086

7 August 2019 21:04

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt