69095. Fritz Jacobsen (født 1914): Høstlandskab med gård

Olie på lærred, sign. Fritz Jacobsen. 41 x 51 (54 x 64) cm.

Varenr 69095

7 August 2019 21:04

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt