69096. N. K. Nielsen: Kystparti

Olie på lærred, sign. N.K. Nielsen. 66 x 96 (74 x 104) cm.

Varenr 69096

7 August 2019 21:04

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms