69097. Svend Drews (1919-2003): Landskab med elv

Olie på lærred, sign. Sv. Drews. 70 x 100 (91 x 121) cm.

Varenr 69097

7 August 2019 21:05

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 450 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 800 DKK

293450 DKK2019-08-07 21:03
948425 DKK2019-08-03 22:24
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms