69097. Svend Drews (1919-2003): Landskab med elv

Olie på lærred, sign. Sv. Drews. 70 x 100 (91 x 121) cm.

Varenr 69097

7 August 2019 21:05

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 450 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 800 DKK

293450 DKK2019-08-07 21:03
948425 DKK2019-08-03 22:24
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt