69051. Ubekendt kunstner: Hollandsk vinterlandskab

Olie på plade, 30 x 42 cm. Sign. utydeligt (lille afskalning øverst til højre)

Varenr 69051

7 August 2019 21:05

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms