66707. August Tørsleff (1884-1968): Kystparti, i forgrunden forblæste fyrretræer

Olie på lærred, 63 x 94 cm. Sign. Tørsleff

Varenr 66707

7 August 2019 21:06

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt