67277. Jens Sørensen: Sømand og hans pige

Olie på lærred, sign. Jens Sørensen. 34 x 50 cm

Varenr 67277

7 August 2019 21:06

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms