68557. Norsk kunstner: Fjeldlandskab

Olie på lærred 40 x 30 cm, utydelig sign.

Varenr 68557

7 August 2019 21:07

Vurdering 400 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms