66829. Skovby Møbelfabrik: Spisebord af Rio palisander (3)

Bordplade med udtræk H. 72, L. 165, B. 100 cm. To tillægsplader á 50 cm medfølger, hver med sarg. Brugsspor; ridser på bordplade.
Cites certifikat medfølger

Varenr 66829

7 August 2019 19:41

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt