69111. Børge Mogensen og Grethe Meyer: To reoler fra Boligens Byggeskabe (2)

To reoler fra Boligens Byggeskabe, front med ramme af oregon pine. Hylder af grålakeret dyrolit. Fremstillet hos C. Danel. 1950/60'erne. H. 208 cm B. 103/135 cm, D. 33 cm.
Brugsspor, hyldebeslag mangler.

Varenr 69111

7 August 2019 19:43

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner