69115. Hans J. Wegner (1914-2007): Y-stol af egetræ, model CH-24

Sæde monteret med flettet papirgarn. Fremstillet hos Carl Hansen, brandstemplet herfra. Brugsspor, pletter på papirgarn.

Varenr 69115

7 August 2019 19:43

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 2.200 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

286242.200 DKK2019-08-07 19:41
201182.000 DKK2019-08-07 19:40
154251.800 DKK2019-08-07 16:09
286401.800 DKK2019-08-07 19:38
172561.600 DKK2019-08-07 14:53
160861.500 DKK2019-08-07 14:25
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt