69411. Møblement i rokokostil bestående af to stole, taburet, bord og chaiselong (5)

Møblement bestående af armstol, stol, taburet, sofabord med marmorplade samt kort chaiselong. Stel af bøgetræ med udskårne rocailler og anden ornamentik. Lyst betræk. Chaiselong længde 125 cm, bord 80 x 54, H. 74,5 cm. Alm. brugsspor, betræk i pæn stand

Varenr 69411

14 August 2019 20:06

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 2.200 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

F162.200 DKKOnsdag 20:04
196532.000 DKKOnsdag 20:04
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms