69424. Spillebord af rosentræ, 19. årh.

Cabriole ben, svungen sarg med udskåret bladværk og roser, plade med filt indvendigt. B. 82, H. 74, D. 43 cm

Varenr 69424

14 August 2019 20:17

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 1.400 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 800 DKK

AVYTES17G1.400 DKK2019-08-14 20:15
F161.300 DKK2019-08-14 20:15
244431.000 DKK2019-08-14 20:12
19653550 DKK2019-08-13 21:40
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms