64022. Bruno Cassinari (1919-1992): Kompositioner med nøgne kvinder (2)

Litografier, rammemål 66 x 78 cm. Sign.

Varenr 64022

14 August 2019 20:16

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK 600 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

277600 DKK2019-08-11 14:43
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms