67813. Kai Grunth (1885-1961): Træer i en gård, vinter

Olie på lærred. Usign. 64 x 51 cm.
Proveniens: Kunstnerens familie

Varenr 67813

14 August 2019 20:18

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms