67827. Kai Grunth (1885-1961): Sommerlandskab med køer mellem hegn

Olie på lærred. Usign. 66 x 82 cm.
Proveniens: Kunstnerens familie

Varenr 67827

14 August 2019 20:18

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt