66478. Kay Christensen 1899-1981: Litografi

133/500, sign. Kay C. samt dateret 1967. Indrammet 62 x 72 cm.

Varenr 66478

14 August 2019 20:19

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 300 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23402300 DKK2019-08-14 12:08
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms