66478. Kay Christensen 1899-1981: Litografi

133/500, sign. Kay C. samt dateret 1967. Indrammet 62 x 72 cm.

Varenr 66478

14 August 2019 20:19

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 300 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23402300 DKK2019-08-14 12:08
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms