66481. Freddie A. Lerche (f. 1937): Akvarel på papir

Sign. Lerche samt dateret 22- 10-83. Indrammet bag glas. 57 x 43 cm.

Varenr 66481

14 August 2019 20:19

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 300 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 800 DKK

18373300 DKK2019-08-14 19:36
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms