66481. Freddie A. Lerche (f. 1937): Akvarel på papir

Sign. Lerche samt dateret 22- 10-83. Indrammet bag glas. 57 x 43 cm.

Varenr 66481

14 August 2019 20:19

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 300 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

18373300 DKK2019-08-14 19:36
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner