66493. Kay Christensen 1899-1981: 'Exemple'

Litografi 17/35, sign. Kay C. samt dateret 1972.
Indrammet bag glas: 50 x 66 cm.

Varenr 66493

14 August 2019 20:19

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms